מרכז הזמנות:

חנות 04-689-7415 (רב קווי)

מרדכי 052-458-9603

אודותינו

יש כאלה שנכנסים לפניקה כמה פעמים וזה עושה להם רק טוב...

אנחנו, מחסני רהיטים בפניקה בע"מ בע"מ הקיימת מזה כעשור בעולם הרהיטים מייצגת עשרות נגריות מפעלי רהיטים ויבואנים מכל רחבי הארץ. החברה ממוקמת ופועלת מהפריפריה, בעיר טבריה, במטרה לתת תעסוקה היכן שקשה למצוא כזו, למען צדק חברתי וצמצום הפערים בחברה הישראלית. בנוסף לכך הצבנו לעצמינו את החובה והזכות לתת את המחירים הכי הוגנים ומוזלים למען כולנו וברור לנו כי החברות האחרות המוכרות רהיטים תצטרכנה להוריד מחירים בהתאם לטובת החברה הישראלית כולה.
דרך שיווק מרכזית הוא האתר:
אתר פניקה רהיטים הוקם כדי לתת מענה לצרכן הקטן העומד חסר אונים מול רמת המחירים הגבוהה בישראל, בייחוד בתחום הרהיטים. פניקה רהיטים מתחייבת לתת ללקוחותיה את המוצר הטוב ביותר באחריות לשנה לפחות, במחירים הכי הוגנים שאפשר. ככל שתהיינה יותר קניות באתר כן תרד בו רמת המחירים לטובת כולנו.
כיצד תוכלו לעזור לנו לנצח את המחירים?

המליצו עלינו. זאפ, פורומים, בלוגים, חברים, משפחה וסתם כך. 

תקנו אותנו. אנו נשמח לכל הערה בונה ולכל תיקון אחר. (אנא צרו קשר דרך "צור קשר" באתר)

תנו לנו הצעות ייעול. 

הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק.


צוות האתר עושה כל מאמץ כדי להשביע את רצון לקוחותיו .כלקוחות החברה תוכלו להזמין כל מוצר ע"פ בחירתכם החופשית, ולקבל מוצר העומד בתקנים מחמירים של איכות ושירות. משרדי אתר פניקה רהיטים כמו גם אולם התצוגה בשטח של 650 מ"ר ממוקמים ברחוב יהודה הלוי 7 בטבריה.
אנו מספקים את המוצרים שלנו לכל חלקי הארץ ממטולה בצפון וכלה בבאר שבע בדרום, באופן שוטף. במוצרים הדורשים הרכבה מקצועית אנו מרכיבים את המוצר בבית הלקוח בצורה המקצועית ביותר.
איכות המוצרים שלנו היא מהגבוהה בארץ . 
לכל שאלה או בקשה אנא צרו קשר דרך חלונית ה"צור קשר" בחנות, אל תשכחו להוסיף דרכי התקשרות, תודה. 
נשמח לעמוד לשירותכם.

לידיעה:
 אנחנו לא מחזיקים מספרי כ. אשראי אצלינו.